KONST / Litografier / Färglitografier 10188092
nr 1018 8092
Färglitografier
2 st. Mats Höjer, HC-upplaga, signerade, motivet: 40x47
Utrop:
400 kr
måndag 15 februari 2016
kl 18:01:38